AB2315B994
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB2315B994
Beschreibung:
2310-2320 MHZ CAVITY FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.181" L x 5.512" W (157.00mm x 140.00mm)
Height (Max) 1.575" (40.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 2.315GHz Center