AB2365B1340
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB2365B1340
Beschreibung:
2365 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.638" L x 1.654" W (67.00mm x 42.00mm)
Height (Max) 1.220" (31.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case TNC In-Line Module
Bandwidth 80MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.365GHz Center