AB5490B562
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB5490B562
Beschreibung:
5490 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.75dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.394" L x 3.858" W (137.00mm x 98.00mm)
Height (Max) 1.276" (32.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 5.49GHz Center