AB5745B743
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB5745B743
Beschreibung:
5745 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.906" L x 3.835" W (175.40mm x 97.40mm)
Height (Max) 1.276" (32.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 5.745GHz Center