3M
Produkt-Nr.:
AB6005G-200M-ROLL
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
RF EMI ABSORBING TAPE 656.168'
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Shape | - |
| Material | - |
| Thickness - Overall | 0.004" (0.11mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | AB6000G |
| Type | Absorbing Tape |
| Length | 656.168' (200.00m) |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Width | - |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |