AB872B1016
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB872B1016
Beschreibung:
872 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 4dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.110" L x 2.126" W (79.00mm x 54.00mm)
Height (Max) 1.890" (48.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 5MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 872.5MHz Center