AB912B1156
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AB912B1156
Beschreibung:
907-917 MHZ CAVITY BAND PASS FIL
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.512" L x 3.150" W (140.00mm x 80.00mm)
Height (Max) 2.098" (53.30mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple 0.2dB
Frequency 912MHz Center