ABB62DHLT
Sullins Connector Solutions
Produkt-Nr.:
ABB62DHLT
Beschreibung:
CONN EDGE DUAL FML 124POS 0.050
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Contact Finish Gold
Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Contact Type Hairpin Bellows
Termination Solder
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.050" (1.27mm)