ABC75-1T24L
Bel Power Solutions
Produkt-Nr.:
ABC75-1T24L
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 24V 75W
Auf Lager : 18
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CB, CCC, CE, CSA, cUL, NEMKO, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.00" L x 2.00" W x 1.00" H (76.2mm x 50.8mm x 25.4mm)
Product Status Not For New Designs
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.12 A
Series ABC75 (75W)
Power (Watts) 75W
Type Open Frame
Efficiency 91%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC