ABM100-S6-C69
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
ABM100-S6-C69
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CABLE TIE HLD QD SCREW #6 2=QTY2
Auf Lager : 296
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2
Benutzer handbuch
Series -
Type Quad Opening - Paired Strip
For Use With/Related Products M, I, S Ties
Color Natural
Mfr Panduit Corp
Material Nylon, Flame Retardant
Package Bulk
Mounting Type Screw, #6 (M3)
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.20" H (25.4mm x 25.4mm x 5.1mm)