AC03AT0004707JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
AC03AT0004707JAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.47 OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.189" Dia x 0.512" L (4.80mm x 13.00mm)
Temperature Coefficient -10/ -80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 mOhms
Series AC-AT
Power (Watts) 3W