AC05000005000JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
AC05000005000JAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 500 OHM 5W 5% AXIAL
Auf Lager : 1418
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 0.709" L (7.50mm x 18.00mm)
Temperature Coefficient -10/ -80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 500 Ohms
Series AC
Power (Watts) 5W