AC07000003307JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
AC07000003307JAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.33 OHM 7W 5% AXIAL
Auf Lager : 2931
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient -10/ -80ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 mOhms
Series AC
Power (Watts) 7W