AC07000009101JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
AC07000009101JAC00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 9.1K OHM 7W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm)
Temperature Coefficient 100/ +180ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 9.1 kOhms
Series AC
Power (Watts) 7W