AC10000001802JAB00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
AC10000001802JAB00
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 18K OHM 10W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.315" Dia x 1.732" L (8.00mm x 44.00mm)
Temperature Coefficient 100/ +180ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 18 kOhms
Series AC
Power (Watts) 10W