AC220S12DC-150WFC
HenLv Power
Produkt-Nr.:
AC220S12DC-150WFC
Hersteller:
HenLv Power
Beschreibung:
AC DC CONVERTER 12V 150W
Benutzer handbuch
Series -
Efficiency 79%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type -
Size / Dimension 3.39" L x 3.39" W x 1.34" H (86.0mm x 86.0mm x 34.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 12.5A
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC