AC220S12DC-5W
HenLv Power
Produkt-Nr.:
AC220S12DC-5W
Beschreibung:
AC DC CONVERTER 12V 5W
Benutzer handbuch
Series -
Efficiency 79%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type -
Size / Dimension 1.45" L x 0.71" W x 0.66" H (36.8mm x 18.0mm x 16.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 417mA
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC