AC220S36DC-100WFC
HenLv Power
Produkt-Nr.:
AC220S36DC-100WFC
Beschreibung:
AC DC CONVERTER 36V 100W
Benutzer handbuch
Series -
Efficiency 83%
Mfr HenLv Power
Package Case
Voltage - Output 1 36V
Mounting Type -
Size / Dimension 3.00" L x 3.00" W x 1.06" H (76.2mm x 76.2mm x 27.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.778A
Voltage - Input 85 ~ 305 VAC, 120 ~ 430 VDC