Skyworks Solutions Inc.
Produkt-Nr.:
ACA1216P2
Hersteller:
Paket:
16-SOIC-EP
Charge:
-
Beschreibung:
IC AMP CATV 40MH-1.218GHZ 16SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 725mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-SOIC-EP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 12V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Skyworks Solutions Inc. |
| Frequency | 40MHz ~ 1.218GHz |
| Noise Figure | 4dB |
| P1dB | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | CATV |
| Gain | 28.5dB |