ACC38-AT-C
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
ACC38-AT-C
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP C-TYPE PAIRED STRIP ADH
Auf Lager : 284
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 2
Benutzer handbuch
Color Natural
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Type Attributes -
Screw Size -
Series -
Type Clip, C-Type - Paired Strip
Panel Thickness -
Length 1.000" (25.40mm)
Mfr Panduit Corp
Height 0.400" (10.16mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.000" (25.40mm)
Material Thickness -
Adhesive Acrylic Based
Opening Size 0.380" (9.65mm)