ACC62-A-L20
Panduit Corp
Produkt-Nr.:
ACC62-A-L20
Hersteller:
Panduit Corp
Beschreibung:
CBL CLIP C-TYPE BLACK ADHESIVE
Benutzer handbuch
Color Black
Panel Hole Size -
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Adhesive
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
Type Attributes -
Screw Size -
Series -
Type Clip, C-Type
Panel Thickness -
Length 1.240" (31.50mm)
Mfr Panduit Corp
Height 0.650" (16.51mm)
Features -
Bundle Center to Mounting Center -
Package Bulk
Width 1.120" (28.45mm)
Material Thickness -
Adhesive Rubber Based
Opening Size 0.620" (15.75mm)