ACE1V2012-900-R
Eaton - Electronics Division
Produkt-Nr.:
ACE1V2012-900-R
Beschreibung:
CMC 400MA 2LN 90OHM SMD AEC-Q200
Auf Lager : 19299
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Series ACE1V2012
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 400mA