TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Produkt-Nr.:
ACM 3225F2DV-220T02-D
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
22 UH @ 100 KHZ 2 LINE COMMON MO
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$0.5795
$0.5795
10
$0.5035
$5.035
25
$0.46778
$11.6945
50
$0.39577
$19.7885
100
$0.35986
$35.986
250
$0.338238
$84.5595
500
$0.302252
$151.126
1000
$0.244672
$244.672
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 500mOhm |
| Impedance @ Frequency | 1.1 kOhms @ 10 MHz |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Series | ACM3225F2DV |
| Voltage Rating - DC | 80V |
| Package / Case | 1210 (3225 Metric) |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 250mA |
| Voltage Rating - AC | - |
| Mfr | TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd. |
| Features | - |
| Filter Type | Signal Line |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance @ Frequency | 22 µH @ 100 kHz |