Zuhause / Common Mode Chokes / ACM2012E-181-2P-T00
minImg
ACM2012E-181-2P-T00
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
ACM2012E-181-2P-T00
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
CMC 250MA 2LN 180 OHM SMD
Auf Lager : 6
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 600mOhm
Impedance @ Frequency 180 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.043" (1.10mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series ACM-E
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 250mA