AD-DB9F-TB5P38
Antaira Technologies
Produkt-Nr.:
AD-DB9F-TB5P38
Beschreibung:
5-pin 3.8mm Terminal Block
Benutzer handbuch
Series -
Mfr Antaira Technologies
Package Retail Package
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Wire Gauge -
Product Status Active
Convert To (Adapter End) Terminal Blocks, Header, 5 Pos, 1 Row
Convert From (Adapter End) D-Sub 09 Pos (DB9) Female