AD4700-5550D424
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AD4700-5550D424
Beschreibung:
4700 MHZ / 5550 MHZ CAVITY DUPLE
Benutzer handbuch
Series -
Type Duplexer
Frequency Bands (Low / High) 4.4GHz ~ 5GHz / 5.25GHz ~ 5.85GHz