Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
AD8017ARZ
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$6.6975
$6.6975
10
$6.0534
$60.534
25
$5.7722
$144.305
100
$5.011915
$501.1915
250
$4.786708
$1196.677
500
$4.364338
$2182.169
1000
$3.801197
$3801.197
2500
$3.660416
$9151.04
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 12 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | - |
| -3db Bandwidth | 160 MHz |
| Slew Rate | 1600V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 105 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 7mA (x2 Channels) |
| Current - Input Bias | 16 µA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1.8 mV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.4 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 270 mA |
| Base Product Number | AD8017 |