Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
AD8628ARZ
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Beschreibung:
IC OPAMP ZERO-DRIFT 1 CIRC 8SOIC
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.3915
$3.3915
10
$3.04855
$30.4855
25
$2.88192
$72.048
100
$2.49755
$249.755
250
$2.369452
$592.363
500
$2.126119
$1063.0595
1000
$1.793106
$1793.106
2500
$1.703445
$4258.6125
5000
$1.639415
$8197.075
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 2.5 MHz |
| Slew Rate | 1V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2.5 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 850µA |
| Current - Input Bias | 30 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.7 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Base Product Number | AD8628 |