Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
AD9637BCPZ-80
Hersteller:
Paket:
64-LFCSP-VQ (9x9)
Charge:
-
Beschreibung:
IC ADC 12BIT PIPELINED 64LFCSP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$118.522
$118.522
10
$112.91225
$1129.1225
25
$110.51008
$2762.752
80
$104.904586
$8392.36688
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.7V ~ 1.9V |
| Input Type | Differential |
| Number of A/D Converters | 8 |
| Configuration | S/H-ADC |
| Architecture | Pipelined |
| Data Interface | LVDS - Serial |
| Voltage - Supply, Analog | 1.7V ~ 1.9V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-LFCSP-VQ (9x9) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 8 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Bits | 12 |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Package | Tray |
| Sampling Rate (Per Second) | 80M |
| Base Product Number | AD9637 |