ADP122-3.3-EVALZ
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
ADP122-3.3-EVALZ
Beschreibung:
BOARD EVALUATION 3.3V ADP122
Benutzer handbuch
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 300mA
Product Status Active
Regulator Type Positive Fixed
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Mfr Analog Devices Inc.
Utilized IC / Part ADP122
Package Box
Voltage - Input 2.3V ~ 5.5V