ADP1712-3.3-EVALZ
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
ADP1712-3.3-EVALZ
Beschreibung:
BOARD EVAL FOR ADP1712-3.3
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Channels per IC 1 - Single
Current - Output 300mA
Product Status Active
Regulator Type Positive Fixed
Series -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 3.3V
Board Type Fully Populated
Mfr Analog Devices Inc.
Utilized IC / Part ADP1712
Package Box
Voltage - Input 2.5V ~ 5.5V