ADP2138CB-1.5EVALZ
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
ADP2138CB-1.5EVALZ
Beschreibung:
EVALUATION BOARD
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 800mA
Product Status Active
Series -
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching 3MHz
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 1.5V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Non-Isolated
Mfr Analog Devices Inc.
Utilized IC / Part ADP2138
Package Box
Voltage - Input 2.3V ~ 5.5V