onsemi
Produkt-Nr.:
ADP3208AJCPZ-RL
Hersteller:
Paket:
48-LFCSP (7x7)
Charge:
-
Beschreibung:
IC REG CTRLR INTEL 2OUT 48LFCSP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 0°C ~ 100°C |
| Applications | Controller, Intel Processor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-LFCSP (7x7) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad, CSP |
| Voltage - Output | 0.3V ~ 1.5V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | ADP3208 |