Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
ADUM5211CRSZ
Hersteller:
Paket:
20-SSOP
Charge:
-
Beschreibung:
DGTL ISO 2500VRMS 2CH GP 20SSOP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.4475
$11.4475
10
$10.33695
$103.3695
25
$9.85644
$246.411
100
$8.55836
$855.836
250
$8.173686
$2043.4215
500
$7.452465
$3726.2325
1000
$6.490856
$6490.856
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Inputs - Side 1/Side 2 | 1/1 |
| Rise / Fall Time (Typ) | 2.5ns, 2.5ns |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 25kV/µs |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-SSOP |
| Pulse Width Distortion (Max) | 2ns |
| Isolated Power | Yes |
| Series | IsoPower®, iCoupler® |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Data Rate | 100Mbps |
| Number of Channels | 2 |
| Technology | Magnetic Coupling |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Channel Type | Unidirectional |
| Package | Tube |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 24ns, 24ns |
| Base Product Number | ADUM5211 |