ADV7127KRZ50
Analog Devices Inc.
Produkt-Nr.:
ADV7127KRZ50
Paket:
28-SOIC
Beschreibung:
IC DAC VIDEO 50MHZ 3.3/5V 28SOIC
Auf Lager : 5575
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 37
Benutzer handbuch
DigiKey Programmable Not Verified
Series -
Package / Case 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)