Zuhause / RF Filters / AE10000WB11552
minImg
AE10000WB11552
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE10000WB11552
Beschreibung:
10000 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FIL
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.630" L x 1.630" W (143.00mm x 41.40mm)
Height (Max) 1.630" (41.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 125MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 10GHz Center