AE12400B8702
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE12400B8702
Beschreibung:
12400 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 1.750" L x 0.750" W (44.45mm x 19.05mm)
Height (Max) 0.500" (12.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 3GHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 12.4GHz Center