AE143B11205
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE143B11205
Beschreibung:
143 MHZ BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.000" L x 1.000" W (101.60mm x 25.40mm)
Height (Max) 1.000" (25.40mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 20MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 143MHz Center