AE1466B11728
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE1466B11728
Beschreibung:
1466 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.125" L x 1.500" W (104.78mm x 38.10mm)
Height (Max) 1.012" (25.70mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 40MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.466GHz Center