AE1492WN2254
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE1492WN2254
Beschreibung:
1492 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.811" L x 2.087" W (173.00mm x 53.00mm)
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 35MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.492GHz Center