AE1975B11725
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE1975B11725
Beschreibung:
1975 MHZ CAVITY BAND PASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 0.7dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.252" L x 2.520" W (235.00mm x 64.00mm)
Height (Max) 1.417" (36.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 750MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 1.975GHz Center