Zuhause / RF Filters / AE20000SSL1025
minImg
AE20000SSL1025
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE20000SSL1025
Beschreibung:
20000 MHZ SUSPENDED STRIPLINE LO
Benutzer handbuch
Insertion Loss 3dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Height (Max) 0.394" (10.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth -
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 20GHz (Cutoff)