AE2145NS2200
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE2145NS2200
Beschreibung:
2145 MHZ CAVITY BANDPASS FILTER
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.230" L x 2.290" W (209.04mm x 58.17mm)
Height (Max) 0.870" (22.10mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 70MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.145GHz Center