AE2310WN2224
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE2310WN2224
Beschreibung:
2310 MHZ WAVEGUIDE BAND STOP FIL
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.937" L x 1.535" W (100.00mm x 39.00mm)
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 10MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.31GHz Center