AE2600N2229
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE2600N2229
Beschreibung:
2600 MHZ CAVITY BAND STOP/NOTCH
Benutzer handbuch
Insertion Loss 1.5dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.496" L x 1.496" W (165.00mm x 38.00mm)
Height (Max) 0.866" (22.00mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module, SMA Connectors
Bandwidth 50MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 2.6GHz Center