Zuhause / RF Filters / AE32000WB11560
minImg
AE32000WB11560
Anatech Electronics Inc.
Produkt-Nr.:
AE32000WB11560
Beschreibung:
32000 MHZ WAVEGUIDE BANDPASS FIL
Benutzer handbuch
Insertion Loss 2dB
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.346" L x 0.591" W (85.00mm x 15.00mm)
Height (Max) 0.413" (10.50mm)
Product Status Active
Series -
Package / Case Module
Bandwidth 500MHz
Mfr Anatech Electronics Inc.
Ripple -
Frequency 32GHz Center