AE320WF30PA
Conesys
Produkt-Nr.:
AE320WF30PA
Hersteller:
Conesys
Beschreibung:
CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Auf Lager : 11
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 7.5A, 13A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium
Shell Size - Insert F-30
Mfr Conesys
Connector Type Receptacle, Male Pins
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C