Conesys
Produkt-Nr.:
AE324KE26SA
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 26POS CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$118.2845
$118.2845
10
$102.5164
$1025.164
25
$90.45558
$2261.3895
50
$80.93392
$4046.696
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 7.5A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Passivated |
| Shell Size - Insert | E-26 |
| Mfr | Conesys |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -65°C ~ 200°C |
| Number of Positions | 26 |
| Color | - |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | Rear Side Nut |
| Series | MIL-DTL-38999 Series III |
| Shell Material | Stainless Steel |
| Package | Box |
| Base Product Number | AE324K |