AE326KJ24SB
Conesys
Produkt-Nr.:
AE326KJ24SB
Hersteller:
Conesys
Beschreibung:
CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
Benutzer handbuch
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 13A, 23A
Shell Size, MIL -
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Shell Finish Passivated
Shell Size - Insert J24
Mfr Conesys
Connector Type Plug, Female Sockets
Features -
Contact Finish - Mating Gold
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 200°C