Conesys
Produkt-Nr.:
AE326WJ37PN
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN PLUG MALE 37POS GOLD CRIMP
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$127.737
$127.737
10
$110.7035
$1107.035
25
$97.67938
$2441.9845
50
$87.39715
$4369.8575
100
$76.64068
$7664.068
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | - |
| Current Rating (Amps) | 13A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Olive Drab Cadmium |
| Shell Size - Insert | J37 |
| Mfr | Conesys |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Number of Positions | 37 |
| Color | Olive Drab |
| Termination | Crimp |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | N (Normal) |
| Mounting Feature | - |
| Series | MIL-DTL-38999 Series III |
| Shell Material | Aluminum |
| Package | Box |
| Base Product Number | AE326W |